Michał Osiecki (MKS Start Grudziądz) brązowym medalistą mistrzostw Polski

Redakcja
Michał Osiecki (MKS Start Grudziądz) zdobył brązowy medal mistrzostw Polski młodzików do lat 15, w kategorii wagowej +85 Nadesłane/MKS Start Grudziądz
Michał Osiecki, sztangista MKS Start Grudziądz, wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej +85 kg podczas mistrzostw Polski młodzików do lat 15.

To była miła niespodzianka. Reprezentant MKS Start Grudziądz, Michał Osiecki, zdobył brązowy medal w kategorii wagowej +85 kg. podczas IV Mistrzostw Polski Młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów.

Mistrzostwa Polski rozegrano na pomoście w Biłgoraju. - Cieszymy się bardzo z medalu mistrzostw Polski, który wywalczył Michał Osiecki. Jest to duży sukces zawodnika i jego trenera, a także klubu - podkreśla Kazimierz Kiczyński, prezes MKS Start Grudziądz.