https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku uruchamia dodatkowe kursy autobusów na cmentarz w Pińczacie

Karol Poliński
Archiwum
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w okresie przedświątecznym i przed Nowym Rokiem uruchomi dodatkowe połączenia na cmentarz w Pińczacie.

Będą dodatkowe połączenia do Pińczaty - zapowiada Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Włocławku. W okresie przedświątecznym i przed Nowym Rokiem uruchomi dodatkowe połączenia na cmentarz w Pińczacie.

Autobusy oznaczone literą „P” kursować będą codziennie od 21 grudnia do 1 stycznia 2020 roku. Rozkład jazdy i ceny biletów pozostają tak jak dotychczas. Szczegóły na stronie internetowej MPK https://mpk.com.pl/dodatkowe-kursy-na-cmentarz-pinczata

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska