https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mieszkaniec Kruszwicy aresztowany za narkotyki. Trzymał je w domu i samochodzie

Małgorzata Stempinska
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
24-letni mieszkaniec Kruszwicy został zatrzymany przez inowrocławskich kryminalnych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Kruszwiczanin już od jakiegoś czasu był na celowniku mundurowych w związku z podejrzeniem posiadania przez niego narkotyków.
W czwartek, 28 listopada, policjanci weszli do mieszkania 24-latka.

Zarówno w mieszkaniu, jak i w jego samochodzie, kryminalni ujawnili ponad 700 gramów różnych substancji. Te trafiły do specjalistycznych badań laboratoryjnych. Blisko 200 gramów z zabezpieczonych środków okazało się zabronioną substancją 3-CMC. Pozostałe środki nadal są badane.

- Mieszkaniec Kruszwicy został zatrzymany w policyjnym areszcie i w konsekwencji usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd w piątek, 29 listopada, zastosował wobec 24-latka trzy miesiące aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu.

Nie przegap

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska