Mistrzostw Miasta i Gminy Nakło w strzelectwie sportowym. Kto zwyciężył? Zobacz!

(ms)
VIII Mistrzostw Miasta i Gminy Nakło w strzelectwie sportowym
VIII Mistrzostw Miasta i Gminy Nakło w strzelectwie sportowym Nad. Jacek Kiersznicki
Sześć zespołów LZS stanęło na starcie przedświątecznych VIII Mistrzostw Miasta i Gminy Nakło w strzelectwie sportowym. Najlepszą drużyną okazali się zawodnicy z Występu

To ostatnie zawody sportowe z udziałem Ludowych Zespołów Sportowych w tym roku. Tym razem drużyny LZS walczyły o tytuły mistrza gminy w strzelectwie sportowym. Rywalizowano na strzelnicy SP nr 4 w Nakle. Zawody prowadzili działacze Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK w Nakle.

Jak poinformował nas Jacek Kiersznicki, przewodniczący Rady Miejsko-Gminnej LZS w Nakle, indywidualnie najcelniejszym okiem wykazali się: Beata Neilitz, reprezentantka LZS „Kanał” Występ i Marcin Jankowski z LZS „Luks-Start” Nakło. To im przypadły tytuły mistrzów gminy.

Drużynowo zawody wygrali reprezentanci LZS „Kanał” Występ, którzy zdobyli 246 pkt. Na podium znaleźli się także zawodnicy: LZS „Luks-Start” Nakło - II miejsce (237 pkt.) i LZS „Dąb” Potulice - III miejsce (221 pkt.). Gratulujemy!

Miejsce IV dla drużyny LZS „Zieloni” Gorzeń (214 pkt.), V zajęli strzelcy z LZS „Skra” Paterek (206 pkt.), a VI drużyna LZS „Zorzy” Ślesin (192 pkt. ).

Nagrody dla najmłodszych zawodników otrzymali: Kinga Dyks ze Ślesina i Jakub Kiersznicki z Potulic.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani