Nagrodziliśmy Osobowości Roku 2016 [zdjęcia, wideo]

  Nagrodziliśmy Osobowości Roku 2016 [zdjęcia, wideo]

  Zdjęcie autora materiału
  Małgorzata Wąsacz

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Osobowość Roku 2016 - gala wręczenia nagród
  1/162
  przejdź do galerii

  Osobowość Roku 2016 - gala wręczenia nagród ©Jacek Smarz

  Gala podsumowująca nasz plebiscyt odbyła się dziś w Toruniu w Ratuszu Staromiejskim.
  Na galę zaprosiliśmy wszystkich 93 finalistów naszego plebiscytu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki.

  Nagrodziliśmy też 4 zwycięzców- zdobywców prestiżowego tytułu Osobowość Roku 2016. To Grzegorz Jarzyński z Szumiłowa (kategoria kultura), Zygmunt Groń z Pakości (kategoria działalność społeczna i charytatywna), Wojciech Sobieszak z Torunia (kategoria biznes) oraz Krzysztof Klonowski z Łasina (kategoria samorządność i społeczność lokalna).

  - To wspaniały, fajny, wesoły dzień. Każde zwycięstwo niesie ze sobą odpowiedzialność. Każdy z nas, zwycięzców ją przyjmuje, bo jest liderem w swoim środowisku. Wygrali też wszyscy, którzy oddali swój głos na nominowanych - mówił tuż po ogłoszeniu wyników Krzysztof Klonowski.

  - Chciałbym pogratulować gazecie pomysłu na ten plebiscyt. Gratuluję wszystkim nominowanym i zwycięzcom, którzy zdobyli ten wyjątkowy tytuł "Osobowość roku". Finał przysporzył wszystkim sporo emocji - powiedział z kolei Grzegorz Jarzyński.

  Zobacz galerię

  Zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą wybiorą się do 4-gwiazdkowego Hotelu Hanza Pałac w Rulewie. Nagroda obejmuje: dwa noclegi w komfortowym apartamencie z widokiem na park, śniadania w formie bogatego bufetu oraz dwie uroczyste kolacje a la carte w restauracji Pałacu, nieograniczony dostęp do strefy Wellness & SPA oraz masaże klasyczne dla dwojga.

  - Dziękuję, że mogliśmy wziąć udział w tym wspaniałym konkursie. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na nas głos. Jestem też wdzięczny za serce i poparcie dla naszej działalności - mówi Zygmunt Groń.

  - Jestem wdzięczny, że Czytelnicy uczynili mnie jednym ze zwycięzców tego plebiscytu. Gratuluję pomysłu i mam nadzieję, że w kolejnych latach Czytelnicy "Gazety Pomorskiej: będą dalej wybierać "Osobowość roku" - powiedział Wojciech Sobieszak.

  Natomiast we wtorek do "Pomorskiej" dołączymy specjalny dodatek podsumowujący nasz plebiscyt. Napiszemy w nim więcej o czterech zwycięzcach, o ich działaniach, planach na przyszłość. Zaprezentujemy też sylwetki wszystkich pozostałych finalistów. Będzie też wspólna, pamiątkowa fotografia oraz relacja z dzisiejszej gali.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy!

  12 Tenorów i wielkie przeboje tysiąclecia w Bydgoszczy!

  100. rocznica wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

  100. rocznica wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego