Najlepsi kolarze w międzynarodowym wyścigu UCI w Grudziądzu [zdjęcia]

Redakcja
XXVIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza - UCI był udany dla Stali Grudziądz i w ogóle polskich kolarzy. Ostatni, 4. etap wygrał Bartosz Rudyk (Stal), drugi w klasyfikacji najaktywniejszego był Patryk Pazik (Stal) a drużyna Stali Grudziądz zajęła 5. miejsce, na 28 startujących drużyn z Europy i Azji. Wyścig był I Memoriałem Eugeniusza Gryndy. Sponsorem, fundującym koszulki dla drużyny - lidera fundował Gaz SystemSzymon Krawczyk (KTK Kalisz/SMS Toruń) - zwycięzca klasyfikacji na najaktywniejszego kolarza odbiera puchar od prezydenta Grudziądza, Roberta Malinowskiego. Obok - Patryk Pazik (Stal Grudziądz), który zajął 2. miejsce ze stratą tylko 1 punktu.Pazik i Rudyk po wyścigu w Grudziądzu. Maryla Rzeszut
XXVIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów o Puchar Prezydenta Grudziądza - UCI był udany dla Stali Grudziądz i w ogóle polskich kolarzy. Ostatni, 4. etap wygrał Bartosz Rudyk (Stal).