Nauczyciel grubnieńskiej szkoły wyróżniony został w dziedzinie edukacji za propagowanie szkolnictwa, innowacyjność i współpracy w środowisku lokalnym i regionalnym podczas XXIV Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.
Przeczytaj także
Andrzej Wojciechowski cieszy się z wyróżnienia.
- W szkole w Grubnie pracuję od piętnastu lat, zmieniając wizerunek szkoły na zewnątrz - informuje Andrzej Wojciechowski. - Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować z tak wspaniałym zespołem nauczycieli, którzy nie boją się wyzwań zmieniającego się świata. Wyróżnienie w tak znakomitym gronie jest jak napęd na następne lata pracy. Jestem bardzo szczęśliwy.
Za co doceniony na szczeblu wojewódzkim został grubnieński nauczyciel?
- Wyróżnienie uzyskałem za wysoki poziom szkolnictwa zawodowego, stosowanie innowacji pedagogicznych, aktywną współpracę z środowiskiem lokalnym i kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły w regionie - wymienia Andrzej Wojciechowski. - Prowadzący galę podsumował moją kandydaturę słowami: "Taki nauczyciel to skarb". Po tych słowach urosłem chyba z dziesięć centymetrów!
Dowiedz się również
Jak mówi wyróżniony, nagroda to dla niego jeszcze większa motywacja do dalszej pracy.
- Jest nad czym pracować - podkreśla Andrzej Wojciechowski.
