Noteć Łabiszyn w I rundzie Pucharu Polski wygrała w Barcinie [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
BOSiR-Dąb Barcin  -  Noteć Łabiszyn  2 : 5 (0:3)Bramki: Mateusz Ostrowski (80), Radosław Wisz (89)  -  Piotr Mucha (6), Wiktor Dąbrowski (24), Fabian Malerowicz (29 k.), Mateusz Gryglewicz 2 (75, 90+2)W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu KPZPN grający w Kl. A grupy II miejscowy BOSiR- Dąb podejmował grającą w lidze okręgowej łabiszyńską Noteć. Spotkanie przyciągnęło na trybuny sporą grupę kibiców.   Już po kilku minutach gry Noteć pokazała, że przyjechała do Barcina aby pokazać który zespół jest najlepszy w naszym powiecie. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry podopiecznie Dariusza Porbesa prowadzili różnicą trzech bramek. W drugiej połowie przez trzydzieści minut wynik nie uległ zmianie, dopiero w 75 minucie Mateusz Gryglewicz popisał się fantastycznym strzałem z 28 metrów po którym mimo próby interwencji bramkarza Michała Wasilewskiego piłka wylądowała bramce.w ostatnim kwadransie gospodarze zdobyli dwie tracąc w doliczonym już czasie piątą bramkę.Noteć wygrywając awansowała do II rundy P.P. a kolejnym rywalem łabiszynian będzie Unia Gniewkowo.Skład Dębu: M. Wasilewski, F. Czerwiński, B. Dreżewski, M. Zalewski, M. Tarnowski (71 R. Wisz), R. Sulecki, B. Byczyński (46 Leszek Wisz), D. Ojczenasz (46 D. Kurzawa), H. Prosianowski, D. Lewandowski, B. Szmyt (59 M. Ostrowski). Trener W. CzarneckiNoteć: B. Stremlau, B. Brzykcy (64 M. Gryglewicz), M. Sznajdrowski, M. Roczyński, J. Suszek, R. Wisz, K. Skonieczka, P. Mucha (64 E. Rocławski), F. Malerowicz (79 J. Muszyński), W. Dąbrowski, P. Witwicki. Trener D. PorbesMirosław Woźniak
BOSiR-Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 2 : 5 (0:3)Bramki: Mateusz Ostrowski (80), Radosław Wisz (89) - Piotr Mucha (6), Wiktor Dąbrowski (24), Fabian Malerowicz (29 k.), Mateusz Gryglewicz 2 (75, 90+2)W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu KPZPN grający w Kl. A grupy II miejscowy BOSiR- Dąb podejmował grającą w lidze okręgowej łabiszyńską Noteć. Spotkanie przyciągnęło na trybuny sporą grupę kibiców. Już po kilku minutach gry Noteć pokazała, że przyjechała do Barcina aby pokazać który zespół jest najlepszy w naszym powiecie. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry podopiecznie Dariusza Porbesa prowadzili różnicą trzech bramek. W drugiej połowie przez trzydzieści minut wynik nie uległ zmianie, dopiero w 75 minucie Mateusz Gryglewicz popisał się fantastycznym strzałem z 28 metrów po którym mimo próby interwencji bramkarza Michała Wasilewskiego piłka wylądowała bramce.w ostatnim kwadransie gospodarze zdobyli dwie tracąc w doliczonym już czasie piątą bramkę.Noteć wygrywając awansowała do II rundy P.P. a kolejnym rywalem łabiszynian będzie Unia Gniewkowo.Skład Dębu: M. Wasilewski, F. Czerwiński, B. Dreżewski, M. Zalewski, M. Tarnowski (71 R. Wisz), R. Sulecki, B. Byczyński (46 Leszek Wisz), D. Ojczenasz (46 D. Kurzawa), H. Prosianowski, D. Lewandowski, B. Szmyt (59 M. Ostrowski). Trener W. CzarneckiNoteć: B. Stremlau, B. Brzykcy (64 M. Gryglewicz), M. Sznajdrowski, M. Roczyński, J. Suszek, R. Wisz, K. Skonieczka, P. Mucha (64 E. Rocławski), F. Malerowicz (79 J. Muszyński), W. Dąbrowski, P. Witwicki. Trener D. PorbesMirosław Woźniak Mirosław Woźniak
W pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu KPZPN grający w Kl. A grupy II miejscowy BOSiR- Dąb podejmował grającą w lidze okręgowej łabiszyńską Noteć.