https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowa wizytówka Bydgoszczy zaczyna zapierać dech w piersiach [zobacz zdjęcia]

(BOG)
Od kilku dni zabytkowa część Bydgoszczy może pochwalić się kolejnymi, elegancko odnowionymi terenami.
Od kilku dni zabytkowa część Bydgoszczy może pochwalić się kolejnymi, elegancko odnowionymi terenami. Andrzej Muszyński
Elegancki chodnik, pomost cumowniczy i rabaty są już gotowe, a za kilka tygodni uroczyście zostaną otwarte obiekty nowej mariny, która zapiera dech w piersiach.

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bydzia 13
Byłem tam dzisiaj. Faktycznie jest bardzo ładnie. Bydgoszczy przybył ładny – bardzo ładny– zakątek . Pewnie będą chciały go odwiedzać rzesze mieszkańców i przyjezdnych gości. Ale gdzie mogą zostawić samochód by pójść zachwycać się nasza naprawdę piękną Wyspą Młyńską i okolicami.
A tak przy okazji - Dlaczego tak duże masy wody z Młynówki spuszczane są tuż przy Marinie, a nie Jazem, który byłby malowniczo piękny gdyby zasilono go wodą – jak kiedyś.
- Ale i tak cieszę się za coraz ładniejszą Bydgoszcz.

Ale … jak długo tak będzie? Czy miejscowe durnie nie zachcą tego szybko zdewastować ?
Ach - Gdyby tak z Centrum i Śródmieścia dało się usunąć ludzi nie przystosowanych do życia w ładnym , zadbanym mieście .
m
mojeimię
ale o czym jest mowa bo ja na tych zdjęciach nic nie widzę prócz jakiegoś chodnika i drzew czyli alejki a podobno chodzi o jakąś marinę... są też jakieś bulwary nabrzerze ale czy to o to chodzi?

marnego macie fotografa :/
Z
Zosia.
Trzeba byc slepcem zeby nie widziec tych cudownych przemian ,bylam widzialam jest super.
A
Andrzej Adamski
Ładne, ale czy zpiera dech w piersiach?
ŁĄCZY NAS BYDGOSZCZ
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska