Olimpia Grudziądz pokonała Łódzki KS!

(STYK)
Olimpia Grudziądz  pokonała Łódzki KS.
Olimpia Grudziądz pokonała Łódzki KS. fot. Piotr Bilski
Po emocjonującym meczu Olimpia Grudziądz pokonała na własnym boisku spadkowicza z T-Mobile Ekstraklasy - Łódzki KS.

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Piłsudskiego nie doczekali się goli. Piłkarze Olimpii co prawda byli znacznie aktywniejsi od przeciwników, lecz nie potrafili udokumentować swojej przewagi.

Od początku drugiej części gry zaatakowali jednak jeszcze bardziej i w 59. minucie prowadzili już 1:0, gdy na listę strzelców wpisał się Marcin Woźniak. Radość grudziądzan trwała jednak tylko nieco ponad 10 minut, bowiem do wyrównania doprowadził Jakub Włazik.

Gracze Olimpii jednak nie załamali się. Chwilę później już prowadzili po golu Piotra Ruszkula. Kolejne trafienie "dorzucił" jeszcze Adam Cieśliński.

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 3:1
OLIMPIA: Wróbel Woźniak, Staniek, Łabędzki, Pisarczuk Frańczak (90. Rogalski), Kłus Gawęcki, Ruszkul (79. Smoliński), Grischok (83. Kryszak) Cieśliński.