Olimpia Grudziądz przegrywała, ale pokonała Chrobrego Glogów [zdjęcia, wideo]

(STYK)
Olimpia Grudziądz walczyła z Chrobrym.
Olimpia Grudziądz walczyła z Chrobrym. Piotr Bilski
Olimpia Grudziądz pokonała Chrobrego Głogów, mimo że od 24. minuty przegrywała 0:1.

Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów [zdjęcia]

Olimpia wygrała dziś z Chrobrym Głogów. Goście prowadzili już od 24. minuty, kiedy to Hudyma zszedł w kierunku środka boiska z prawej strony, pozostał bez krycia i świetnym strzałem sprzed pola karnego nie dał szans Wróblowi.

Link do relacji na żywo: Olimpia - Chrobry na żywo.

W 40. minucie było już jednak 1:1. Jaroch dopadł do piłki wrzuconej w pole karne z rzutu rożnego i wpakował ją do bramki z bliskiej odległości. Na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu Olimpię na prowadzenie wysforował Szczot.

Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)

OLIMPIA: Wróbel - Jaroch, Łabędzki, Piter-Bućko, Banasiak - Smoliński (76. Kłus), Elsner, Popović, Rogalski (46. Szczot), Skórecki (46. Kaczmarek) - Cieśliński.

CHROBRY: Janicki - Ziemniak, Byrtek, Bogusławski (80. Bednarski), Michalec - Samiec, Kościelniak, Hałambiec, Gąsior (58. Hirskyi) - Hudyma, Piotrowski.