Olimpia Grudziądz wygrała w Poznaniu!

(STYK), (MZ) Z POZNANIA
ostatnio zmarnował wiele sytuacji do strzelenia bramek. Dziś był skuteczny!
ostatnio zmarnował wiele sytuacji do strzelenia bramek. Dziś był skuteczny! fot. Paweł Skraba
Chciałoby się powiedzieć nareszcie! Olimpia Grudziądz odniosła dziś drugie zwycięstwo w tym sezonie. I to w Poznaniu z faworyzowaną Wartą.

Zgodnie z przewidywaniami, to zespół gospodarzy wyszedł na prowadzenie w 22. minucie, kiedy rzut karny na bramkę zamienił doświadczony Piotr Reiss.

Warta Poznań - Olimpia Grudziądz - zapis relacji na żywo

13 minut później było już jednak 1:1, bowiem pięknym strzałem popisał się bardzo aktyny dziś Adrian Frańczak. Ten sam zawodnik w 53. minucie świetnie podał w kierunku Piotra Ruszkula, który wpisał się na listę strzelców.

Później grudziądzanie grali bardzo mądrzę i mimo licznych ataków piłkarzy Warty utrzymali prowadzenie.

Warta Poznań - Olimpia Grudziądz 1:2
WARTA: Sobański - Sasin, Ngamayama, Jasińki, Wichtowski, Marciniak, Foszmańczyk, Gajtkowski (63. Ciarkowski), Reiss, Ujek, Klatt (63. Klatt)
OLIMPIA: Wróbel - Ratajczak, Dąbrowski, Copik (46. Ptaszyński), Kokoszka - Kryszak, Bialek - Frańczak, Ruszkul, Rogóż (46. Cieciura) - Dziedzic (78. Sulej).

Szersza relacja w czwartkowej "Gazecie Pomorskiej". Na naszej stronie znajdą Państwo niebawem galerię zdjęć i materiały wideo.