Pałuczanka wygrała w Barcinie [relacja, zdjęcia]

Mirosław Woźniak
W Barcinie w pierwszej kolejce rundy wiosennej miejscowy Dąb po zaciętym stojącym na dobrym poziomie spotkaniu przegrał z Pałuczanką Żnin 0:1. Złotą bramkę na wagę trzech punktów w 24 minucie popisując się pięknym strzałem zdobył Tomasz Krysiński. Gospodarze w drugiej połowie mając za sprzymierzeńca dość silnie wiejący wiatr nie potrafili doprowadzić do zdobycia wyrównującego gola. Po dziewięćdziesięciu minutach gry goście niespodziewanie ale zasłużenie zabrali z sobą komplet punktów do Żnina.Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin  0:1 (0:1)0:1 Tomasz Krysiński (24)Składy drużyn:Dąb: M. Baryza, Ł. Kaśków, M. Węgliński, B. Dreżewski, K. Wachowski (70 D. Walczak),D. Smętek, M. Ostrowski (46 F. Czerwiński) , M. Roman (46 R. Sulecki), Radosław Wisz (46 J. Jankowski), M. Tarnowski, J. Trześniewski  Trener W. CzarneckiPałuczanka: W. Orzechowski, M. Margas, M. Grochowski, M. Klockowski, R. Małecki,P. Głowski, P. Kowalski, T. Szpechciński (65 J. Musiał), P. Polaczek (82 E. Nowakowski),B. Kulik (72 P. Bryzgalski), T. Krysiński (89 A. Samolyuk)   Trener Rafał Krygier(mw) Zobacz także: Stypendia sportowe dla pałuckich hokeistów [zdjęcia]Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju 15.03.2018
W Barcinie w pierwszej kolejce rundy wiosennej miejscowy Dąb po zaciętym stojącym na dobrym poziomie spotkaniu przegrał z Pałuczanką Żnin 0:1. Złotą bramkę na wagę trzech punktów w 24 minucie popisując się pięknym strzałem zdobył Tomasz Krysiński. Gospodarze w drugiej połowie mając za sprzymierzeńca dość silnie wiejący wiatr nie potrafili doprowadzić do zdobycia wyrównującego gola. Po dziewięćdziesięciu minutach gry goście niespodziewanie ale zasłużenie zabrali z sobą komplet punktów do Żnina.Dąb Barcin - Pałuczanka Żnin 0:1 (0:1)0:1 Tomasz Krysiński (24)Składy drużyn:Dąb: M. Baryza, Ł. Kaśków, M. Węgliński, B. Dreżewski, K. Wachowski (70 D. Walczak),D. Smętek, M. Ostrowski (46 F. Czerwiński) , M. Roman (46 R. Sulecki), Radosław Wisz (46 J. Jankowski), M. Tarnowski, J. Trześniewski Trener W. CzarneckiPałuczanka: W. Orzechowski, M. Margas, M. Grochowski, M. Klockowski, R. Małecki,P. Głowski, P. Kowalski, T. Szpechciński (65 J. Musiał), P. Polaczek (82 E. Nowakowski),B. Kulik (72 P. Bryzgalski), T. Krysiński (89 A. Samolyuk) Trener Rafał Krygier(mw) Zobacz także: Stypendia sportowe dla pałuckich hokeistów [zdjęcia]Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju 15.03.2018 Mirosław Woźniak