https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pasza walczy o podium. Za cztery tygodnie wybierzemy najlepsze marki z Kujaw i Pomorza

(d-ka)
Inowrocław: właśnie w tym zakładzie produkuje się superkoncentrat SKT WT dla trzody chlewnej.   Był już nagradzany, m.in. przez marszałka. Czy u nas też zwycięży?
Inowrocław: właśnie w tym zakładzie produkuje się superkoncentrat SKT WT dla trzody chlewnej. Był już nagradzany, m.in. przez marszałka. Czy u nas też zwycięży?
Prem-Vit Frątczakowie z Inowrocławia, Matra z Bydgoszczy i Taja z Nieszawy - oto trójka firm, które prowadzą w głosowaniu SMS-wym!

Tak było wczoraj (05.10.2010r.), gdy zamykaliśmy ten numer "Pomorskiej". Najbardziej aktualne wyniki można oczywiście zobaczyć na stronie www.strefabiznesu.pomorska.pl (Zakładka: Nasze Dobre 2010, Ranking SMS).
Firma Prem-Vit Frątczakowie w Inowrocławiu zgłosiła do plebiscytu "Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2010" superkoncentrat SKT WT. To mieszanka uzupełniająca dla trzody chlewnej.

Superkoncentrat SKT WT wytwarza się z surowców najwyższej jakości z zastosowaniem najnowszej techniki i technologii. Zawarte w nim białko oparte jest wyłącznie o śrutę i wyciągi sojowe. Posiada wysoko zbilansowane poziomy aminokwasów i witamin. Zawiera działające wielokierunkowe enzymy. Jest w nim zastosowany unikatowy dodatek B-Safe (jako alternatywa kwasów, tlenku cynku i stymulatorów wzrostu). Dodajmy, że superkoncentrat SKT WT zdobył 1. miejsce i puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz tytuł "Hit wystawy XXXI w Zarzeczewie".

Na drugim miejscu w naszym głosowaniu jest Zakład Usług Sprzętowych i Budownictwa "Matra" w Bydgoszczy, który do plebiscytu zgłosił usługę: wynajem i naprawa sprzętu budowlanego.
Najlepszą trójkę zamyka firma Taja z Nieszawy, która zgłosiła do plebiscytu "Gazety Pomorskiej" Wodę Maksymiliana.

Pozostali uczestnicy naszego plebiscytu też czekają na Państwa głosy! Obok prezentujemy listę firm i numery SMS- ów! Promujemy w "Pomorskiej" firmy, które zgłosiły się do naszego plebiscytu i tak będzie jeszcze przez najbliższe cztery tygodnie! Kapituła wskaże - wśród produktów, usług i wydarzeń - trzech zwycięzców, których nagrodzimy dyplomami i statuetkami, a także odwiedzimy z naszym fotoreporterem! Zwycięzcy otrzymają ponadto prawo do posługiwania się znakiem jakości "Gazety Pomorskiej". Jeden z laureatów zostanie zaproszony do wzięcia udziału w konkursie "Teraz Polska". Oczywiście zostanie także wyłoniony laureat Czytelników, tutaj o zwycięstwie zadecyduje liczba SMS-ów.
Więcej o plebiscycie Nasze Dobre na stronie:
www.strefabiznesu.pomorska.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska