Pewna wygrana Zagłębia Piechcin w Kołodziejewie [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin  1:4 (1:3)Udany wyjazd podopiecznych Piotra Marcisza do Kołodziejewa. Po bardzo ciekawym spotkaniu Zagłębie bez problemu pokonało Piasta 4:1. Już w pierwszej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się Dawid Błażejewski, który zdobył trzy bramki. Pierwszego gola zdobył już w 34 sekundzie meczu. Dwie kolejne dołożył w 37 i 40 minucie. Goście w 45 po rzucie karnym wykonanym przez Sebastiana Basińskiego jak się później okazało zdobyli honorowego gola. W drugiej połowie gra przeważnie toczyła się w środkowej strefie boiska. Obie jedenastki stworzyły sobie okazje do zmiany wyniku, które kończyły się bez powodzenia. W 90 minucie grypo jednej z ostatnich kontr czwartą bramkę dla Zagłębie zdobył Mateusz Wiktorowicz ustalając końcowy wynik tego spotkania. Myśliwy z Danii zastrzelił łosia. Tłumaczył, że pomylił go z jeleniemWspólny występ chórów Moniuszko i chóru Sp nr 1 w Żninie pod batutą Beaty Różańskiej:
Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 1:4 (1:3)Udany wyjazd podopiecznych Piotra Marcisza do Kołodziejewa. Po bardzo ciekawym spotkaniu Zagłębie bez problemu pokonało Piasta 4:1. Już w pierwszej połowie klasycznym hat-trickiem popisał się Dawid Błażejewski, który zdobył trzy bramki. Pierwszego gola zdobył już w 34 sekundzie meczu. Dwie kolejne dołożył w 37 i 40 minucie. Goście w 45 po rzucie karnym wykonanym przez Sebastiana Basińskiego jak się później okazało zdobyli honorowego gola. W drugiej połowie gra przeważnie toczyła się w środkowej strefie boiska. Obie jedenastki stworzyły sobie okazje do zmiany wyniku, które kończyły się bez powodzenia. W 90 minucie grypo jednej z ostatnich kontr czwartą bramkę dla Zagłębie zdobył Mateusz Wiktorowicz ustalając końcowy wynik tego spotkania. Myśliwy z Danii zastrzelił łosia. Tłumaczył, że pomylił go z jeleniemWspólny występ chórów Moniuszko i chóru Sp nr 1 w Żninie pod batutą Beaty Różańskiej: Mirosław Woźniak
Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin 1:4 (1:3)