https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pijany mężczyzna "spotkał się" z tramwajem

(PA)
archiwum
We krwi miał ponad 2 promile alkoholu. Został zabrany przez karetkę do szpitala.

Do zdarzenia doszło przy ul. Chełmińskiej, na wysokości marketu Lidl, przy wjeździe na osiedle Strzemięcin.

- Mężczyzna szedł chwiejnym krokiem i otarł się tramwaj - informuje Marzena Solochewicz-Kostrzewska, rzeczniczka policji w Grudziądzu. - Nie doznał żadnych obrażeń, a ze szpitala wyszedł o własnych siłach i udał się do domu.

Na miejsce zostali wezwani również strażacy.

Powiat grudziądzki. Śmiertelne potrącenie pieszego w Rywałdzie

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jack jr.
"- Mężczyzna szedł chwiejnym krokiem i otarł się tramwaj - informuje Marzena Solochewicz-Kostrzewska, rzeczniczka policji w Grudziądzu." Marzena, o co lub o kogo sie ten tramwaj otarł, lub ile promili miała Marzena?
p
plemnik
lol wzeli go na 15min do szpitala,a Nowak mu wystawi extra rachunek ktory nadejdzie poczta xd
J
Jakub
Warto dodać, że do motorniczej również została wezwana karetka - Zasłabła.
G
Grzegorz
co za totalny upadek obyczajów. 2 promile i przestawiają tramwaje. Za moich czasów myślało się dopiero o dyplomie matury (0,5 l absolwenta) lub magistra ( 0,75 l absolwenta). Albo złowił złotą rybkę i wyraził życzenie aby mieć ....... do ziemii.
k
ksa
To chyba mężczyzna potrącł tramwaj...
C
Chybiony tytuł..
bardziej odpowiednim tytułem byłby " pieszy potrącił tramwaj "... Wczytujcie się w tresc zanim cos napiszecie. On ukradł, jemu ukradli. Co za różnica, jest zamieszany w kradzież i koniec, kropka.
W
WooQash
O.o Lol, gdzie na Szosie Toruńskiej jeżdżą tramwaje? Kolejne nabijanie newsów przez dziennikarzy, ach ta "żetelność".
G
Gość
... a w Ugandzie jedzą smażone banany
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska