https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

PKO Ekstraklasa. Zbigniew Boniek broni sędziego Bartosza Frankowskiego po meczu Górnik - Legia: Nie popełnił żadnego błędu

Jacek Czaplewski
PKO Ekstraklasa. Sędzia Bartosz Frankowski zbiera surowe opinie za pracę podczas meczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa, w którym Rafał Augustyniak stracił dwa zęby, a faulujący łokciem Anthony van den Hurk nie obejrzał nawet czerwonej kartki. Arbitra z Torunia postanowił wziąć w obronę Zbigniew Boniek.

Boniek o Frankowskim: Wypadły zęby? Zdarza się

Kibice Legii Warszawa mają od zawsze uraz do meczów, które prowadzi Bartosz Frankowski. Wczoraj ten rozjemca gwizdał stołecznej drużynie po półtora roku. I znowu wywołał potężną burzę.

Zarzuty padają z obu stron. Fani Górnika mają pretensje o niepodyktowanie jedenastki. Natomiast kibice Legii nie potrafią zrozumieć, dlaczego za wybicie dwóch zębów atakujący otrzymał nie czerwoną, lecz żółtą kartkę.

Głos w dyskusji zabrał w niedzielę także Zbigniew Boniek. I jak to ma w zwyczaju, wyraził zdanie, które zaskoczyło środowisko.

- Sędzia Frankowski nie popełnił żadnego błędu. Wszystko w tym meczu zgodnie z przepisami. Wypadły zęby? Zdarza się, zero w tym było premedytacji czy złośliwości. Gramy dalej - podsumował były prezes PZPN, obecnie wiceprezydent UEFA, Zbigniew Boniek. Do wpisu dołączył emotikony piłki i podniesionego kciuka.

Prawie nikt z komentujących, a znalazło się ich prawie dwustu, nie podzielił zdania Bońka. Ironicznie na wpis zareagował choćby były sędzia Marcin Borski: - Jasne że tak zwłaszcza że na linii był Marcin Boniek. W takim zestawie mecz musiał być wzorowo poprowadzony - napisał.

Co interesujące, do przykrego faulu na Augustyniaku doszło w przeddzień Dnia... Dentysty. Żeby było jeszcze ciekawiej to zawód stomatologa wykonuje żona niemieckiego trenera Legii, Kosty Runjaica.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Sara Duque to nauczycielka, która robi furorę na Instagramie. Sara nie tylko perfekcyjnie przekazuje wiedzę dotyczącą języków obcych znanym piłkarzom, ale jest także modelką, która uczestniczy w sesjach oraz pokazach mody. Jednym z jej uczniów jest polski zawodnik. Aby zobaczyć zdjęcia uzdolnionej nauczycielki klikaj strzałkę w prawo!

Oto nauczycielka języków obcych znanych piłkarzy. Jej ucznie...

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Obiektywna opinia Bońka
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska