Pogoda na lipiec. Bez parasola ani rusz! Choć sezon wakacyjny w pełni, to lipcowa pogoda nie zachęca do opalania się ani spędzania długich wieczorów na działce. Jakiej pogody możemy się spodziewać w najbliższych dniach? Jaka szykuje się pogoda na lipiec? Sprawdź prognozę pogody na lipiec.

Pogoda na lipiec

We wtorek (10.07) na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego na ogół będzie pochmurnie. Minimalna temperatura w ciągu dnia wynosi 25 stopni Celsjusza dla mieszkańców Rypina, maksymalna 27 stopni Celsjusza dla Włocławka i Grudziądza.


Zjawiska na niebie - kiedy i jak oglądać?

W Bydgoszczy, Toruniu, Nakle and Notecią i Inowrocławiu 26 stopni Celsjusza. W nocy temperatura będzie się wahać od 14 do 16 stopni Celsjusza. Najzimniej będzie w Bydgoszczy, Inowrocławiu i Nakle nad Notecią, a najcieplej we Włocławku i Grudziądzu.

W ciągu dnia możliwe są miejscowe burze o lekkim natężeniu. Wiatr w porywach do 25 km/h. Ciśnienie wyniesie 1015 hPa. Biomet niekorzystny.

Zobacz też: Pogoda na lipiec 2018. Jaki będzie pierwszy miesiąc lata? Kanikuła czy może deszcze i burze? Sprawdź pogodę na wakacje

Prognoza na 11 lipca

W środę (11.07) prognozuje się wystąpienie przejściowych burz z opadami deszczu od 10 mm do 25 mm. Na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego wystąpi duże zachmurzenie.

Lokalnie opady gradu. W nocy możliwe wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym.
W środę temperatura w ciągu dnia wahać się będzie od 21 do 26 stopni Celsjusza w dzień, od 15 do 19 stopni Celsjusza w nocy.

Pogoda na wakacje

Jaka jest prognoza pogody na lipiec? Czy wato wziąć urlop w lipcu? W drugiej połowie lipca jest szansa na powrót upałów. Mogą one występować z niewielkimi opadami deszczu bądź z bezchmurnym, słonecznym niebem.