Szajka specjalizowała się w kradzieżach m.in. elektronarzędzi oraz elementów wyposażenia aut. Policjanci z nakielskiej komendy pracowali nad sprawą od kilku miesięcy. W końcu udało się im nie tylko ustalić podejrzanych, ale też zlokalizować tzw. "dziuplę", czyli miejsce składowania łupów. Znajdowała się ona w podbydgoskim Trzcińcu. Właśnie tam policjanci urządzili nalot.
beta.pomorska.pl w zupełnie nowej odsłonie. Czekamy na opinie
- Na posesji zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 17 i 27 lat - podejrzanych o szereg włamań i kradzieży. Są to mieszkańcy Bydgoszczy - dowiedzieliśmy się w KPP w Nakle.
Przy okazji zabezpieczono bardzo dużo przedmiotów, w tym elektronarzędzia skradzione z garaży na terenie powiatu nakielskiego ale też bydgoskiego i sępoleńskiego. Odzyskano też forda courier, skradzionego dzień wcześniej w Bydgoszczy.
Czytaj e-wydanie »Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje