Policjanci z Chełmna zatrzymali dwóch złodziei

  Policjanci z Chełmna zatrzymali dwóch złodziei

  Monika Smól

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Policjanci zatrzymali 46-latka, który przez okno wszedł do jednego z chełmińskich mieszkań. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych został zatrzymany. Ujęli też sprawcę kradzieży dwóch rowerów. 46-letni mężczyzna usłyszał zarzuty.
  Dwa złodzieje wpadli w ręce mundurowych z Chełmna

  Dwa złodzieje wpadli w ręce mundurowych z Chełmna ©archiwum GP

  W nocy z soboty na niedzielę mundurowi zatrzymali 46-latka, który przez uchylone okno wszedł do jednego z chełmińskich mieszkań, skąd usiłował ukraść laptop, telefon komórkowy oraz biżuterię.

  Mężczyźnie plany pokrzyżował właściciel lokal, u na którego widok sprawca zbiegł, pozostawiając wcześniej przygotowane przedmioty. Poszkodowany niezwłocznie powiadomił policję. Mundurowi, którzy natychmiast pojechali na miejsce podczas patrolu zauważyli zbiega. 46-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

  Za usiłowanie kradzieży 46-latkowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

  Po naszej interwencji jest znak. A nawet dwa!


  W sobotę natomiast mundurowi zatrzymali mieszkańca Chełmna, który kilka dni wcześniej na ul. Grudziądzkiej i Rycerskiej ukradł dwa rowery górskie. Łączna wartość skradzionych jednośladów oszacowana została na około 1.800 zł.

  Policjanci na podstawie gromadzonych materiałów oraz uzyskanych informacji wytypowali, że sprawcą może być 46-letni mieszkaniec Chełmna, który przyznał się do kradzieży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018