Polonia prowadziła do przerwy 2:1. Wygrała Sparta Brodnica [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewcz
W meczu 12. kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli.Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1).Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron.KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1). Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) -  Oskar Brzuszczak (11),  Łukasz Ciechowski (61),  Adam Reise (81-głową)ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>Najważniejsze zmiany w nowej ordynacji wyborczej
W meczu 12. kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli.Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1).Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron.KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1). Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) - Oskar Brzuszczak (11), Łukasz Ciechowski (61), Adam Reise (81-głową)ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>Najważniejsze zmiany w nowej ordynacji wyborczej Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
W meczu 12. Kolejki IV ligi (grupa kujawsko-pomorska) KP Polonia Bydgoszcz miała okazję przełamać się na własnym boisku i odbić od dna tabeli. Biało-czerwoni zaczęli nawet Nieźle, od prowadzenia już w 3 minucie! Na przerwę podopieczni Włodzimierza Koreckiego schodzili też na plusie (2:1). Ale rywal, który zajmował przed tą kolejką 5. miejsce, okazał się lepszy, o czym zadecydowały dwa gole strzelone po zmianie stron. KP Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 2:3 (2:1). Bramki: Damian Adamski (3), Marcin Gołata (42) - Oskar Brzuszczak (11), Łukasz Ciechowski (61), Adam Reise (81-głową) ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU NA SPORTOWEJ >>>>>

Likwidacja zmiany czasu - czy jest szkodliwa dla zdrowia?

Materiał oryginalny: Polonia prowadziła do przerwy 2:1. Wygrała Sparta Brodnica [zdjęcia] - Express Bydgoski