Polska - Francja transmisja. Mecz Ligi Narodów online [SIATKÓWKA - 1.06.2018]

S
W kolejnym meczu siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski walczyć będzie z Francją. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16. Aneta Żurek
W kolejnym meczu siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski walczyć będzie z Francją. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w internecie online. Jest także transmisja telewizyjna.

Pierwszego seta Polacy wygrali 25:19. Podopieczni Vitala Heynena bardzo dobrze prezentowali się w ataku, dzięki czemu wypracowali sobie sporą przewagę.

Druga partia także dla Polaków do 19. Szczególnie dobrze wyglądała końcówka seta, kiedy nasi siatkarze seryjnie zdobywali punkty i najpierw odrobili kilkupunktową stratę, a potem wypracowali jeszcze sporą przewagę.

Trzeci set również padł łupem Polaków. Tą część gry wygrali do 22, a całe spotkanie 3:0.

Reprezentacja Polski zagości w łódzkiej Atlas Arena. Biało-Czerwoni rozpoczną od starcia z bardzo silnym rywalem. W piątek 1 czerwca formę naszej drużyny sprawdzi Francja. Polacy i Francuzi wygrali komplet trzech meczów i mogą pochwalić się najlepszym dorobkiem punktowym w pierwszym tygodniu Ligi Narodów.

Podopieczni Vitala Heynena zmierzą się kolejno z Francją (piątek, godz. 16), Chinami (sobota, godz. 16) i Niemcami (niedziela, godz. 16).

16:00 Polska - Niemcy; Polsat, Polsat Sport

Wszystkie mecze oglądać można online na ipla.tv.

Na razie Polacy cieszą się ze zwycięstwa między innymi z Rosją. Ekipa prowadzona przez trenera Vitala Heynena imponowała skuteczną zagrywką. Z kolei w ataku błyszczał przede wszystkim Michał Kubiak. Warto zaznaczyć, że szkoleniowiec Biało-Czerwonych posłał do boju inną szóstkę niż w piątkowym meczu przeciwko Korei Południowej, co było strzałem w dziesiątkę.

Francuzi to medaliści trzech ostatnich edycji Ligi Światowej, triumfatorzy z ubiegłego roku. W pierwszym tygodniu Ligi Narodów pokonali Iran 3:1, Japonię 3:1 i Australię 3:0. Polacy wygrali w Katowicach z Koreą Południową 3:0 oraz w Krakowie z Rosją 3:0 i Kanadą 3:1.