Polska - Kazachstan. Jest zwycięstwo na Narodowym! Bronimy fotela lidera [ZDJĘCIA]

Polska - Kazachstan 3:0 (2:0)Bramki: Milik (11.), Glik (74.), Lewandowski (85. karny)Polska: Fabiański - Rybus, Pazdan, Glik, Piszczek - Grosicki (90. Teodorczyk), Zieliński, Mączyński (88. Bednarek), Makuszewski (Błaszczykowski 65.) - Lewandowski, Milik.Wynik lepszy niż gra - tak to można skomentować. Polacy dominowali dopiero w ostatnich minutach. Na PGE Narodowym padły ostatecznie trzy bramki.Dwóch kolejnych nie uznał sędziego. Goście trafili do siatki, ale byli na spalonym. Natomiast po strzale z rzutu wolnego Roberta Lewandowskiego w 2. połowie piłka ewidentnie przekroczyła linię pola karnego.Mecz na PGE Narodowym oglądało ponad 56 tys. kibiców. Bartek Syta
Polska pokonała Kazachstan 3:0 w meczu eliminacyjnym mundialu w Rosji i utrzymała prowadzenie w swojej grupie.