Rafał Bruski na meczu w irlandzkim Blessington pamięci Jamesa Nolana [zdjęcia]
(ak)
Na stadionie pojawiło się 1,5 może nawet 2 tysiące kibiców. Powiewały polskie flagi głównie przyniesione przez Irlandczyków, specjalne proporce przygotowane na tę okazję. Hymn Polski, Irlandii, fantastyczna atmosfera.
Polska drużyna dziennikarzy w składzie z prezydentem Rafałem Bruskim na środku ataku wygrała 2:1 w irlandzkim Blessington mecz piłki nożnej.
Podaj powód zgłoszenia
T
Fanfaronada i medialna popisówa - proponuję, aby po każdym zmarłym tragicznie bydgoszczaninie organizować jakies uroczystości w których udział weźmie Prezydent Bruski.
b
W centrum Bydgoszczy można stracić życie w każdej chwili po wyjściu z pubu. To miałeś na myśli pajacu?
A
Młody pijany człowiek wpadł do rzeki i utonął - takich przypadków w Bydgoszczy jest wiele (dziesiątki) - nic nie upoważnia do odrębnego traktowania pijanego cudzoziemca.
Szacunek wobec smierci powinien być niezaleznie pochodzenia od osoby.
Pan Bruski nie umie sie zachować.
Szacunek wobec smierci powinien być niezaleznie pochodzenia od osoby.
Pan Bruski nie umie sie zachować.