Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma już wiele osiągnięć. Zobacz, co dokonała już na scenie młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej. 13-letnią Roxie telewidzowie oglądać mogą między innymi podczas sylwestra z TVP 2.

W tym roku na scenie pod Giewontem będzie wielu „debiutantów”. – Zawsze marzyliśmy, by wystąpić na Sylwestrze w Zakopanem – przekonywali Paweł i Łukasz Golcowie. Dawid Kwiatkowski jest szczęśliwy, że swoje urodziny spędzi w zimowej stolicy Polski z widzami Dwójki.Wspaniały występ z utworem „Anyone I Want To Be” zapewni Roksana Węgiel, tegoroczna zwyciężczyni „The Voice Kids” i Eurowizji Junior.

Sylwester 2018/2019 w Zakopanem z TVP 2 [lista wykonawców]

TVP przypomina, że Roksana Węgiel śpiewa od ósmego roku życia. Mijający rok był dla niej pasmem sukcesów. Nastolatka zachwyciła publiczność pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Jej debiutancki singiel – „Żyj” – ma już ponad 9 milionów odtworzeń w sieci.Zaśpiewała także w duecie z Trenerką programu – Edytą Górniak. Ich piosenka „Zatrzymać chwilę” trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu animowanego „Hotel Transylwania 3”. Roksana świetnie odnalazła się na międzynarodowej scenie. Z piosenką „Anyone I Want to Be” wygrała Eurowizję Junior, a gratulacje składali jej internauci z całego świata.


Zobacz wideo: Roksana Węgiel i Edyta Górniak po finale "The Voice Kids".