https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ruszył remont hali sportowo widowiskowej OSiR we Włocławku

Justyna Trawczyńska
OSiR Włocławek
Rozpoczął się remont hali sportowo-widowiskowej.

W związku z remontem zostaną podjęte następujące prace. Wykonawca musi zmodernizować elewację budynku tak, aby estetyka pasowała do istniejącego budynku stadionu miejskiego, który znajduje się obok obiektu. Przewidziano też remont dachu i przebudowę wejść. Wewnątrz budynku należy wymienić parkiet, przebudować scenę, wymienić instalacje wewnętrzne (elektryczną, komputerową, monitoring), centralne ogrzewanie.

Przebudowana hala będzie miała o 300 miejsc mniej, ale za to będzie bezpieczniejsza. Ratusz chce też poprawić akustykę poprzez nowy system nagłośnienia i zastosowanie materiałów likwidujących pogłos.

Więcej informacji z Włocławka i okolic: tutaj

Przypomnijmy, że hala sportowo-widowiskowa OSiR powstała w latach 60. XX wieku.

Remont przeprowadza konsorcjum firm Molewski Sp. z o.o. – Lider Konsorcjum i Molewski SA – Członek Konsorcjum, za cenę blisko 9,4 miliona złotych.

Niebawem ma się rozpocząć także remont pływalni „Delfin”. Ta inwestycja ma kosztować miasto 13 milionów złotych. W ramach remontu obiekt zostanie rozbudowany o basen rekreacyjny z jacuzzi i innymi atrakcjami wodnymi. Lada dzień zostanie ogłoszony przetarg. W tej chwili pływalnia jest przygotowywana do remontu.

Wideo: Przebudowa stadionu OSiR we Włocławku

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

O
Oza

O tak, to najpotrzebniejsza inwestycja w tak bogatym i obfitującym w imprezy sportowe i inne Włocławku. Co prawda obok jest Hala Mistrzów, ale co tam - my pokażemy że nas stać na dwie.

Firma też z bogatym doświadczeniem - zbudowała wszak już wspaniałą przystań nad Wisłą. 

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska