https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śmiertelny wypadek w powiecie aleksandrowskim. Pieszy zginął na miejscu

Karolina Rokitnicka
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 27 stycznia około godziny 18:15 w Olszynce w gminie Bądkowo. Zginął 60-letni pieszy
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 27 stycznia około godziny 18:15 w Olszynce w gminie Bądkowo. Zginął 60-letni pieszy KPP Aleksandrów Kujawski
W miejscowości Olszynka kierowca volkswagena w trakcie wymijania innych pojazdów potrącił pieszego, który poruszał się lewą stroną drogi. 60-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zobacz wideo: 2023 jest Rokiem Mikołaja Kopernika w woj. Kujawsko-pomorskim

od 16 lat

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 27.01.2023 r. około godziny 18:15 w Olszynce w gminie Bądkowo.

- 60-letni mężczyzna idąc lewą stroną jezdni bez jakichkolwiek elementów odblaskowych został potrącony przez kierującego volkswagenem. W wyniku zaistniałego zdarzenia pieszy poniósł śmierć – informuje asp.  Marta Błachowicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Zbadano pod kątem trzeźwości kierowcę, który potrącił pieszego. Mężczyzna był trzeźwy. Policyjne dochodzenie w sprawie trwa.

- Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie i zadbajmy o to, aby być widocznym. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będziemy lepiej widoczni dla nadjeżdżającego kierowcy – dodaje asp.  Marta Błachowicz.

Trwa głosowanie...

Czy wciąż przestrzegasz reżimu sanitarnego?

 

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska