Śmiertelny wypadek w Radomiu. Po czołowym zderzeniu na ulicy Kozienickiej zmarł 22-letni mężczyzna. To druga ofiara (zdjęcia)

Sok
Ulicą jechały dwa samochody: opel astra kierowany przez 26-latka i honda civic, kierowana przez 18-latka. W pewnym momencie oba samochody zderzyły się.
Ulicą jechały dwa samochody: opel astra kierowany przez 26-latka i honda civic, kierowana przez 18-latka. W pewnym momencie oba samochody zderzyły się. KMP Radom
22- letni mężczyzna zmarł w radomskim szpitalu, lekarzom nie udało się uratować rannego. Od początku rokowania jego były trudne: do szpitala mężczyzna trafił w krytycznym stanie.

To druga śmiertelna ofiara tragicznego wypadku na ulicy Kozienickiej w Radomiu. Doszło do niego w niedzielną noc, około godziny 2.15. Nadal nie są znane szczegóły zdarzenia, ale policja potwierdza, że doszło do czołowego zderzenia. Wypadek miał miejsce na prostym odcinku drogi, już w Rajcu, niedaleko od stacji gazowej. Ulicą jechały dwa samochody: opel astra kierowany przez 26-latka i honda civic, kierowana przez 18-latka. W pewnym momencie oba samochody zderzyły się. Na miejsce zdarzenia przybyła straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

- Źle to wszystko wyglądało, trzeba było wycinać pogięte blachy, by dostać się do zakleszczonych ofiar – przekazywali strażacy pracujący na miejscu.

W wypadku zginął 26 - letni młody mężczyzna kierujący oplem. Dwie inne ofiary zabrały karetki do szpitala.
Stan jednego z rannych był krytyczny, to 22- letni pasażer opla.

- Otrzymaliśmy informację, że 22-latek zmarł w szpitalu – powiedziała w poniedziałek Kamila Adamska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Drugi z rannych, 18-letni kierowca hondy, walczy o życie, a lekarze określili jego stan na bardzo poważny.

Nie sprawdzono jeszcze oficjalnie, czy kierowcy byli trzeźwi.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA [email protected] lub Facebook.

Wideo

Materiał oryginalny: Śmiertelny wypadek w Radomiu. Po czołowym zderzeniu na ulicy Kozienickiej zmarł 22-letni mężczyzna. To druga ofiara (zdjęcia) - Echo Dnia Radomskie

Dodaj ogłoszenie