Listę sparingów będziemy tworzyć na bieżąco.
Znasz wynik sparingu, którego brakuje na naszej liście ? Pisz: [email protected], tel. 668-294-345 (T-Mobile).
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Grudziądz 1:4 (1:2)
Bramki: Paweł Piceluk (karny) - Adam Cieśliński (dwie), Arkadiusz Aleksander, Patryk Urbański.
OLIMPIA (trener Dariusz Kubicki): Wróbel - Jaroch (70. Bielawski), Zalepa, Piter-Bućko (70. Urbański), Woźniak (46. Banasiak) - Rogalski (61. Skórecki), Łabędzki (46. Kłus), Popović (75. Kurowski), Kurowski (46. Szczot), Kaczmarek - Cieśliński (46. Aleksander).
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 0:0
CHOJNICZANKA (trener Mariusz Pawlak): Misztal - Chyła (60. Czerwiński), Markowski, Lisowski (60. Kieruzel), Pietruszka - Gałązka (46. Piechowiak), Mrozik (46. Feciuch), Zawistowski, Grzelak (80. Mrozik), M. Gancarczyk (60. Iwanicki) - Mikołajczak (60. Siemaszko).
Post użytkownika Olimpia Grudziądz.
Zagłębie Piechcin - Unia Gniewkowo 4:6 (2:3)
Bramki: Jakub Juszczyk - dwie, Łukasz Sobek, Mateusz Wiktorowicz oraz Mateusz Balik - dwie, Bartosz Pędowski - dwie, Mateusz Jadach, Mikołaj Ciejek
Polonia Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 1:1 (1:0)
Bramki: Robert Sawicki - Emile Thiakane.
Elana Toruń - Grom Osie 5:1 (0:0)
Bramka dla Gromu: Piotr Siekirka.
Czarni Nakło - Orzeł Osiek 14:3
Unia Janikowo - Chemik Bydgoszcz 1:1 (0:1)
Bramki: Patryk Straszewski - Bartosz Rudziński.
Victoria Koronowo - Start Pruszcz Pomorski 2:1
Wda Świecie - Sparta Brodnica 0:3
Bramki: Kupisz - dwie, Kretkowski.
GKS Przodkowo - Start Warlubie 1:0
Noteć Łabiszyn - Victoria Koronowo 4:3 (2:1)
Bramki dla Noteci: Witwicki - trzy, Smaruj.
LKS Dąbrowa Chełmińska - Wisła Gruczno 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Andrzejewski.
Drwęca Golub-Dobrzyń - Iskra Ciechocin 2:1
KS Brzoza - Tarpan Mrocza 1:0 (0:0)
Bramka: Mariusz Raczkowski.
Drwęca Golub-Dobrzyń/Junior Starszy - Saturn Ostrowite 1:2
Victoria Lisewo - Legia Chełmża 2:10
Bramki dla Legii: Bartosz Szprenglewski - trzy, Dejewski, Łukasz Klawiński - po dwie, R. Etmański, Pawkin, Rybacki - po jednej.
Kapral-Car Dąb Barcin - Burza Nowa Wieś Wielka 3:2 (2:1)
Bramki: Radosław Mróz, Jarosław Plewa, Daniel Nowakowski - Radosław Leszczyński (dwie).
Tucholanka/Hydrotor Tuchola - Czarni Ostrowite 4:3 (2:2)
Bramki dla Tucholanki: Bartosz Gromowski - dwie, Mateusz Danielek, Wojciech Selka.
Błyskawica Broniewice - Kujawianka Strzelno 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Strzelec - Tomasz Warzecha, Filip Zagórski.
Kamionka/Zjednoczeni Kamień Krajeński - LZS Piaseczno 4:3
Bramki dla Piaseczna: Kamil Jeliński - dwie, Bartosz Burkiewicz.
Wisła Nowe - Fala Świekatowo 3:1 (1:0)
Bramki: Zawodnik testowany - dwie, Dawid Górski - Michał Węgierski.
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie 4:2 (3:0)
Bramki: Mirosław Obremski - trzy, Przemysław Wesołek - Kamil Pietrzak - dwie.
Legia Osiek - Zryw Książki 8:1 (3:0)
Bramki: Rutkowski, Licznerski - po dwie, Buchalski, Luda, Argalski, Malinowski - Szalkowski (samobójcza).
Unia Wąbrzeźno - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:2 (0:2)
Bramki: Grzegorz Bała, zawodnik testowany.
Wisła II Płock - Lech Rypin 2:1
Bramka dla Lecha: Mariusz Rutkowski.
Cuiavia Inowrocław - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:6
Bramki: zawodnik testowany I, zawodnik testowany II - po dwie, Rafał Kubacki, Szymon Raczyński.
Gopło Kruszwica - Kujawy Markowice 7:0 (4:0)
Wkra Żuromin - ROL.KO Konojady 3:5 (2:1)
Bramki: Bartosz Laskowski, Igor Bortniczuk, Bartłomiej Nowacki - Solonynko (dwie), Koczur, Kozłowski, Stankiewicz.
Noteć Gębice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:0
Bramki: Tomasz Borys, Krystian Łuczak, Janusz Dziuba, Maciej Nawrot.
Grom Więcbork - Borowiak Czersk 1:1
Bramka dla Gromu: Wojciech Janicki.
Sokół Damasławek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:1 (2:0)
Bramka dla Brzysko-Rolu: Rafał Gwit.
Stal Grudziądz - Kasztelan Papowo Biskupie 0:2
Bramki: Rutkowski, Pudlewski.
Notecianka Pakość - LKS Ślesin 0:6 (0:2)
Bramki: Paweł Błaszczak, Łukasz Pietrzak, Adrian Majewski, Krzysztof Siedlecki, Mateusz Majewski, zawodnik testowany.
Nielba Wągrowiec - Sparta Oborniki 3:0 (3:0)
Bramki: Adam Urbański, Rafał Leśniewski, Dawid Chmielnicki.
Polonia Bytoń - Unia Leszcze 1:1 (1:0)
Bramki: Damian Litka - Remigiusz Radkowski.
Radomniak Radomno - Piast Łasin 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Górzyński.
LZS Świedziebnia - Osa Ząbrowo 5:0
Bramki: Daniel Brzóska - trzy, Bartłomiej Gontarski, Karol Gawryszewski.
Polonia Bydgoszcz/Junior Starszy - Pomowiec Kijewo Królewskie 2:4 (0:1)
Bramki dla Pomowca: Bartosz Majorek, Piotr Pieńczewski, Mateusz Taczkowski, Dawid Murawski.
Włocłavia - Start Radziejów 0:5 (0:2) Zdjęcia, składy - tutaj
Kujawianka Izbica Kujawska - Łokietek Brześć Kujawski 6:1 (2:0)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Dąb Bąkowo 3:3 (2:1)
Bramki dla Dębu: Jarosław Grobelski, Radosław Malinowski, zawodnik testowany.
Lider (juniorzy starsi) - Piast Bądkowo 9:3 (6:0)
Noteć Inowrocław/Kobiety - Spójnia Białe Błota 8:1 (4:0)
KKP Bydgoszcz - Błękitne Stargard Szczeciński 1:0 (0:0)
Bramka: Marta Kryszak.
KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin 1:1 (0:1)
Bramki: Natalia Sieradzka - Ewa Cieśla (karny).
Wzgórze Raciążek - Zdrój Ciechocinek 5:2 (0:1)
Bramki dla Wzgórza: Stanisław Chojnacki - dwie, Piotr Marciniak, Bartosz Rutecki, Przemysław Rutecki.
LTP Lubanie - Mazur Gostynin 2:2 (0:2)
Bramki: Krzysztof Sobiech (65), Kamil Stefaniak (84) - Damian Surmak (8), Tomasz Jóźwiak (17).
Lider Włocławek - Ziemowit Osięciny 7:0 (2:0)
Strzelcy bramek w meczach drużyn z regionu włocławskiego
Wilki Wilczyn - Kujawianka Strzelno 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Kozłowski, Michał Nowakowski - Wiktor Kinowski.
Gryf Sicienko - Fala Świekatowo 3:5
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 4:0 (1:0)
Bramki: Emile Thiakane - dwie, Krzysztof Szal, Przemysław Kędziora.
Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Onysk, Michał Stolarski - Adrian Wysocki.
Wisła Nowe - Tęcza Wiąg 14:1 (6:0)
Bramki dla Wisły: Michał Horna, Michał Elminowski - po cztery, Radosław Piórek - dwie, Paweł Górski, Piotr Reszke, Michał Zimny, zawodnik testowany.
Flisak Złotoria - Start Toruń 5:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Kulczewski - cztery, Radosław Romanowski - Dariusz Kujawa.
Flisak Złotoria - Iskra Ciechocin 4:4
GLZS Sadki - Iskra Samoklęski Duże 3:3
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wieś Wielka 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Szemrowicz - samobójcza.
Rodło Kwidzyn - Wisła Nowe 3:1 (1:0)
Bramki: Nikodem Szalkowski, Dawid Torłop, Mateusz Gretkowski - zawodnik testowany.
Stal Grudziądz - Legia Chełmża 1:7
Bramki dla Legii: Michał Lewandowski, Tomasz Urbański - po trzy, Łukasz Dejewski.
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawy Kozy 4:2
Bramki dla Kujawskiego Pogranicza: Tomasz Trawiński - dwie, Artur Ornatek, zawodnik testowany.
LKS Dąbrowa Chełmińska - Orzeł Kcynia 3:3 (0:2)
Bramki: Jerzy Zakulski - dwie, Jakub Klasło - bramka samobójcza, Mateusz Fordon, Tomasz Cyganek.
Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek 2:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Lewandowski, Przemysław Toporowski - Angelo Stawski.
Stal Grudziądz/Junior - Wda Świecie/Junior 7:4
Bramki dla Stali: Łukasz Kociemba - cztery, Kacper Dramiński - dwie, Jakub Szmidt.
Wojownik Wabcz - Piast Łasin 2:2
Bramki dla Piasta: Krzysztof Ryba, zawodnik testowany.
LZS Bobrowo - Pogrom Zbójno 1:4 (1:2)
Bramka dla Bobrowa: Karol Blonkowski.
Piast Bądkowo - Victoria Czernikowo 3:2 (2:1)
Bramki dla Victorii: Dawid Opatrzyk - dwie.
Post użytkownika Olimpia Grudziądz.
Czytaj e-wydanie »Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?