https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sprawdziłam, jak wykonać halloweenowy makijaż. Efekt przerósł moje oczekiwania [wideo, zdjęcia]

Katarzyna Dworska
Wykonanie krwawiących ran na policzku i nadgarstku zajęło Kamili mniej niż godzinę. Efekt końcowy bardzo mnie zaskoczył. Wszyscy dali się nabrać i z przerażeniem pytali, co mi się stało.
Wykonanie krwawiących ran na policzku i nadgarstku zajęło Kamili mniej niż godzinę. Efekt końcowy bardzo mnie zaskoczył. Wszyscy dali się nabrać i z przerażeniem pytali, co mi się stało. Jarosław Pruss
Odwiedziliśmy Kamilę Kozłowską, która pokazała nam, jak wykonać perfekcyjny, halloweenowy makijaż. - Można stać się zombi, wampirem i kościotrupem - mówi. - Tak naprawdę na twarzy można namalować dosłownie wszystko. W tym roku hitem są postaci Jokera z "Batmana", Ghost Rider, no i oczywiście wampiry. Wykonanie profesjonalnego makijażu trwa od 30 minut do półtorej godziny, w zależności, od tego w kogo chcemy się zmienić. Kosztuje od 15 do 50 zł.

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kamila
W dniu 30.10.2014 o 18:06, Gość napisał:

Pomysł Zerżnięty  z Red Lipstick Monster... (zobaczcie jej kanał na YouTube)  można spokojnie samemu w domu wykonać takie krwawe rany i to z produktów które znajdziemy w domu.

Ale właśnie to jest opisane w tym artykule ;) Że wszystko można samemu zrobić w domu ;) pozdrawiam Cię serdecznie :) podane są nawet produkty, także nie narzekać, nie hejtować tylko brać się do roboty i się bawić tym :)

G
Gość

Franco, ty nie musisz żadnego makijażu sobie robić. Bez charakteryzacji możesz udawać zombie albo wampira.

G
Gość
Lewackie, bezczelne malpowanie zboczkow. Są na prostej drodze aby z naszych dzieci zrobić WPNS-y ( wielootworowe pojemniki na sperme) . Zadnej przyszłości ale z debilizmami za pan brat.
a
antoni

Co Redakcja propaguje? Zobaczmy co sądzą inni o Halloween :

  "

Halloween to moda, która przeminie - uważa prof. Izabela Bukraba-Rylska, kierownik Zakładu Socjologii Wsi Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN. Badaczka kultury wiejskiej ubolewa, że klasa współczesnych menadżerów nie jest w stanie czerpać inspiracji z rodzimej kultury, a jedynie przetwarzać obce wzorce kulturowe.

Prof. Bukraba-Rylska przypomina, że Halloween to stary zwyczaj dawnych Celtów przeniesiony z ultrakatolickiej Irlandii do Stanów Zjednoczonych, który w połowie XIX wieku po około stu latach ponownie zaatakował Stary Kontynent, a w ostatniej dekadzie również Polskę.

Tym razem utożsamiany jest nie tylko z pogaństwem czy nawet z kultem szatana, ale widzi się w nim też przejaw kultury amerykańskiej, zwłaszcza w jej odmianie bardzo popularnej. Zależnie więc od sposobu definiowania zjawiska różnie definiowane są i zagrożenia z nim wiązane. Dla osób wierzących stanowi wyraźne odstępstwo od religii chrześcijańskiej, dla przeciwników ekspansywnej amerykanizacji jest kolejnym przykładem jej rosnących wpływów, a w oczach zwolenników nieco bardziej wysublimowanych form ludycznych będzie dowodem na obniżający się poziom przeciętnego uczestnika kultury.... "

 

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska