Stal Grudziądz zmierzy się z Dragonem Dobre w meczu play off, 7 kwietnia

Redakcja
Siatkarze Stali Grudziądz pokonali na wyjeździe Dragona Dobre 3:1, w pierwszym meczu play off Maryla Rzeszut
Drugoligowa drużyna Stali Grudziądz wygrała pierwszy mecz play off - na wyjeździe z Dragonem Dobre, a 7 kwietnia w Mniszek Arenie zmierzy się z tym zespołem w spotkaniu rewanżowym. Jest faworytem.

SPS DRAGON DOBRE - KS STAL GRUDZIĄDZ 1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 19:25).

Stal Grudziądz już rozpoczęła walkę w pierwszej fazie play off - od wyjazdowego zwycięstwa.

W pierwszym meczu Stal Grudziądz pokonała 3:1 Dragona Dobre, na terenie rywala. Tylko w pierwszym secie grudziądzcy siatkarze nie stanęli na wysokości zadania i polegli, ale już w następnych setach grali coraz pewniej - i zwycięsko.
Rywal grudziądzan do najmocniejszych nie należy, dlatego trudno było spodziewać się innego wyniku.

Stal Grudziądz wygrała mecz na szczycie w Gdańsku ze Stoczniowcem!

Drużyna Stali, prowadzona przez trenera Piotra Gabrycha , zamierza w swojej hali w sobotę, 7 kwietnia wygrać nie mniej zdecydowanie.

Początek meczu Stal - Dragon 7 kwietnia o godz. 18.00 w Mniszek Arenie. Wstęp bezpłatny.

Równocześnie (także 7 kwietnia) w Wilczynie drużyna Wilkó podejmie Trójkę Nakło (o godz. 17).

Sportowe Podsumowanie Weekendu - odcinek 47.