https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szef toruńskich drogowców pozywa do sądu mieszkańca ulicy Fasolowej

Łukasz Drygalski, Radio Gra
Jerzy Nadolecki protestujący przed swoim domem
Jerzy Nadolecki protestujący przed swoim domem archiwum
Pozew dotyczy jednego z mieszkańców słynnej już ulicy, który nazwał remont nawierzchni swojej ulicy urzędniczym bublem.

Andrzej Glonek - szef toruńskiego MZD pozywa do sądu zastępcę przewodniczącego komitetu strajkowego z ulicy Fasolowej. Jerzy Nadolecki miał w obecności drogowców nazwać remont nawierzchni swojej ulicy "urzędniczym bublem". Szef toruńskich drogowców poczuł sie osobiście dotknięty tym stwierdzeniem.

O nieprawidłowościach na Fasolowej mieszkańcy pisali do Miejskiego Zarządu Dróg. Prosili o interwencję. Bez skutku. Zaalarmowali też inne służby, które mają pomóc im w rozwiązaniu problemu. Pozwany mieszkaniec Fasolowej nie boi się sądowego pozwu.

Andrzej Glonek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg, twierdzi, że nieprawidłowości przy przebudowie drogi nie było. Fasolowa to jedyna "schetynówka" w Toruniu. Miasto dostanie na jej remont milion 800 tysięcy złotych z budżetu państwa.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska