https://pomorska.pl
reklama

Szykujcie się na potężne korki. Dziś (11 grudnia) drogowcy zamknęli południową jezdnię Wałów Jagiellońskich!

mik
Wykonawca budowy buspasa w ulicy Wały Jagiellońskie rozpoczął kolejny etap prac. W związku z tym, od 11.12. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wprowadził tymczasową organizację ruchu.Więcej informacji o inwestycji i zdjęcia z Wałów Jagiellońskich po zamknięciu południowej jezdni >>>Flesz - Smog skraca nam życie. Jesteśmy jak palacze!
Wykonawca budowy buspasa w ulicy Wały Jagiellońskie rozpoczął kolejny etap prac. W związku z tym, od 11.12. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wprowadził tymczasową organizację ruchu.Więcej informacji o inwestycji i zdjęcia z Wałów Jagiellońskich po zamknięciu południowej jezdni >>>Flesz - Smog skraca nam życie. Jesteśmy jak palacze! Dariusz Bloch
Dziś (11 grudnia) drogowcy zamknęli południową jezdnię Wałów Jagiellońskich. Rozpoczyna się budowa buspasa w ciągu ulicy. Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami w obrębie drogowych prac.

Wybrane dla Ciebie

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska