Takiego meczu tutaj jeszcze nie było. Zespół Zawiszy pokonał drużynę VIP-ów [wideo]

jpl
Prezydent Rafał Bruski
Prezydent Rafał Bruski Agata Wodzień
Dziś odbył się mecz "bardzo" towarzyski między drużyną sportowców bydgoskiego Zawiszy a zespołem złożonym z lokalnych polityków i przedsiębiorców. Na czele tej drugiej drużyny stanął prezydent Rafał Bruski. Zespoły rozegrały dwie połowy po 30 minut. Walka o gole do samego końca była bardzo zacięta. W efekcie zespół Zawiszy pokonał przeciwników 11:7. Atmosfera na wyspie była równie gorąca co sportowe emocje. Dopisała również publiczność. Wyspa pękała w szwach. Obu zespołom gratulujemy!