https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ten łącznik w Inowrocławiu połączy Marulewską z Szymborską [zdjęcia z lotu ptaka]

red
Trwają prace przy budowie ulicy, która połączy ulicę Marulewską z ulicą Szymborską. Widać już zarys trasy.- Przeprowadzono już archeologiczne badania, wykonano roboty ziemne poza strefami skrzyżowań. Na terenie objętym inwestycją ułożono warstwę mrozoochronną. Położono także przepust na rowie Marulewskim. Obecnie wykonywane są poprzeczne przyłącza kanalizacyjne do kratek ściekowych. Wykonawca w przyszłym tygodniu przystąpi do wykonania stabilizacji podłoża cementem oraz budowy kolektora kanalizacyjnego położonego poza jezdnią. Przy wyjeździe maszyn z budowy na ulicą Szymborską mogą sporadycznie wystąpić utrudnienia - informuje Adriana Herrmann, rzecznik prasowy prezydenta Inowrocławia. - Jestem zadowolony z tempa prac. Długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców Inowrocławia, tak jak obiecałem, zmierza w dobrą stronę - mówi prezydent Ryszard Brejza.Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę jezdni, chodnika, ścieżek rowerowych, miejsc parkingowych oraz nowoczesnego oświetlenia LED. W ramach inwestycji oprócz budowy łącznika, przebudowany zostanie także fragment ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Lipową, aż do skrzyżowania z ul. Marulewską. Planowane zakończenie inwestycji - w połowie 2020 roku.Flash INFO, odcinek 16 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.
Trwają prace przy budowie ulicy, która połączy ulicę Marulewską z ulicą Szymborską. Widać już zarys trasy.- Przeprowadzono już archeologiczne badania, wykonano roboty ziemne poza strefami skrzyżowań. Na terenie objętym inwestycją ułożono warstwę mrozoochronną. Położono także przepust na rowie Marulewskim. Obecnie wykonywane są poprzeczne przyłącza kanalizacyjne do kratek ściekowych. Wykonawca w przyszłym tygodniu przystąpi do wykonania stabilizacji podłoża cementem oraz budowy kolektora kanalizacyjnego położonego poza jezdnią. Przy wyjeździe maszyn z budowy na ulicą Szymborską mogą sporadycznie wystąpić utrudnienia - informuje Adriana Herrmann, rzecznik prasowy prezydenta Inowrocławia. - Jestem zadowolony z tempa prac. Długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców Inowrocławia, tak jak obiecałem, zmierza w dobrą stronę - mówi prezydent Ryszard Brejza.Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę jezdni, chodnika, ścieżek rowerowych, miejsc parkingowych oraz nowoczesnego oświetlenia LED. W ramach inwestycji oprócz budowy łącznika, przebudowany zostanie także fragment ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Lipową, aż do skrzyżowania z ul. Marulewską. Planowane zakończenie inwestycji - w połowie 2020 roku.Flash INFO, odcinek 16 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza. Nadesłane/Urząd Miejski w Inowrocławiu
Trwają prace przy budowie ulicy, która połączy ulicę Marulewską z ulicą Szymborską. Widać już zarys trasy.

- Przeprowadzono już archeologiczne badania, wykonano roboty ziemne poza strefami skrzyżowań. Na terenie objętym inwestycją ułożono warstwę mrozoochronną. Położono także przepust na rowie Marulewskim. Obecnie wykonywane są poprzeczne przyłącza kanalizacyjne do kratek ściekowych. Wykonawca w przyszłym tygodniu przystąpi do wykonania stabilizacji podłoża cementem oraz budowy kolektora kanalizacyjnego położonego poza jezdnią. Przy wyjeździe maszyn z budowy na ulicą Szymborską mogą sporadycznie wystąpić utrudnienia - informuje Adriana Herrmann, rzecznik prasowy prezydenta Inowrocławia.

- Jestem zadowolony z tempa prac. Długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców Inowrocławia, tak jak obiecałem, zmierza w dobrą stronę - mówi prezydent Ryszard Brejza.

Przypomnijmy, że inwestycja zakłada budowę jezdni, chodnika, ścieżek rowerowych, miejsc parkingowych oraz nowoczesnego oświetlenia LED. W ramach inwestycji oprócz budowy łącznika, przebudowany zostanie także fragment ul. Długiej od skrzyżowania z ul. Lipową, aż do skrzyżowania z ul. Marulewską.

Planowane zakończenie inwestycji - w połowie 2020 roku.

Flash INFO, odcinek 16 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska