5 z 7

fot. Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
Gmina Zbiczno
Makaron orkiszowy razowy Świderki - 6,80 zł za opakowanie
Makaron owsiany eko - 6,50 zł
Mąka z płaskurki - 7,70 zł za kg
Mąka żytnia razowa Typ 2000 - 5,65 zł za kg
Kasza orkiszowa eko - 6,75 zł za kg
Otręby orkiszowe bio - 3,70 zł za opakowanie
6 z 7

fot. Andrzej Banaś/zdjęcie ilustracyjne
Gmina Kruszwica
Łosoś polski w zalewie octowej i octowopomidorowej w słoiku 900 ml - 50 zł
Sandacz w zalewie octowej i octowopomidorej w słoiku 900 ml - 45 zł
Karp w zalewie octowej i octowo-pomidorowej w słoiku 900 ml - 30 zł
Amur w zalewie octowej i octowo-pomidorowej w słoiku 900 ml - 30 zł