1 z 7
Przewijaj galerię w dół

fot. es/zdjęcie ilustracyjne
Gmina Łabiszyn
Kiełbaski wędzone eko - 63 zł za kg
Szynka długodojrzewająca eko - 118 zł za kg
Wołowina bez kości eko - 74 zł za kg
Mięso wołowe na bulion eko - 51 zł za kg
Szponder eko - 40 zł za kg
2 z 7

fot. es/zdjęcie ilustracyjne
Bydgoszcz
Chleb 100 % żytni eko bez dodatku drożdży - 10 zł
Chleb graham eko - 8 zł
Chleb orkiszowy eko - 12 zł
Chleb pszenno-żytni eko - 8 zł
3 z 7

fot. es/zdjęcie ilustracyjne
Gmina Łabiszyn
Kiełbasa krakowska pieczona eko - 77 zł za kg
Ogonówka długodojrzewająca eko - 91 zł za kg
Wątrobianka podwędzana eko - 38 zł za kg
Parówkowa eko - 47 zł za kg
4 z 7

fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
Gmina Jabłonowo Pomorskie
Por - 2 zł za kg
Ziemniaki - 2 zł za kg
Seler - 4 zł za kg
Kapusta - 3 zł za kg