MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W tych autach jest większe ryzyko wypadku - ostrzega UOKiK. Wykryto wiele nieprawidłowości

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
UOKiK ostrzega o nieprawidłowościach w samochodach, które mogą być groźne dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia użytkowników a także innych uczestników ruchu drogowego. Właściciele popularnych w Polsce modeli aut dostaną ważne wezwanie. Na liście opublikowanej przez UOKiK są samochody najpopularniejszych i największych producentów - takich jak BMW, Hyundai, Toyota, Ford, Peugeot czy Opel. Kto może dostać teraz wezwanie? Jakie nieprawidłowości wykryto? Jakie marki samochodów są na liście UOKiK? Zobacz >>>>>
UOKiK ostrzega o nieprawidłowościach w samochodach, które mogą być groźne dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia użytkowników a także innych uczestników ruchu drogowego. Właściciele popularnych w Polsce modeli aut dostaną ważne wezwanie. Na liście opublikowanej przez UOKiK są samochody najpopularniejszych i największych producentów - takich jak BMW, Hyundai, Toyota, Ford, Peugeot czy Opel. Kto może dostać teraz wezwanie? Jakie nieprawidłowości wykryto? Jakie marki samochodów są na liście UOKiK? Zobacz >>>>>unsplash.com
W tych autach wykryto nieprawidłowości, które zwiększają ryzyko wypadku czy kolizji lub mogą być groźne dla kierowców i pasażerów - ostrzega UOKiK w nowych komunikatach. Właściciele popularnych modeli samochodów w Polsce są pilnie wzywani do punktów serwisowych. Na liście samochodów, w których ujawniono spore problemy, są takie marki jak BMW, Hyundai, Toyota, Ford, Peugeot czy Opel. Czytaj więcej!

W tych autach wykryto nieprawidłowości. Większe ryzyko wypadku i kolizji

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował w nowe komunikaty dotyczące nieprawidłowości w samochodach w Polsce. Właściciele aut dostaną wezwanie do punktów serwisowych.

Właściciele samochodów, w których wykryto nieprawidłowości, zostaną poinformowani o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego - informuje UOKiK.

Na liście opublikowanej przez UOKiK są samochody najpopularniejszych i największych producentów - takich jak między innymi:

  • BMW,
  • Hyundai,
  • Toyota,
  • Ford,
  • Peugeot,
  • Opel,
  • Renault,
  • Alfa Romeo.

Właściciele tych samochodów dostaną ważne wezwanie

Jak wymienia UOKiK w swoich komunikatach, niektóre wady i nieprawidłowości mogą być groźne dla bezpieczeństwa, zdrowia i życia użytkowników a także innych uczestników ruchu drogowego.

Właściciele których aut mogą spodziewać się wezwania do serwisu? Jakie nieprawidłowości wykryto? Jakie marki samochodów znalazły się na liście? Zobacz teraz pełną listę samochodów:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Policja radzi jak zaplanować podróż

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska