Nagrodzono nasze mleczarnie Podczas zakończonych niedawno w Warszawie targów mleczarskich MLEKO-EXPO 2009 nagrodzono firmy, które mają zakłady w Kujawsko-Pomorskiem.
Nagrodę Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich "Za Wysoką Jakość" otrzymała Kujawska Spółdzielnia Mleczarska we Włocławku za twaróg "Klinek". - Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia - powiedział nam Bolesłąw Gumowski, prezes włocławskiej mleczarni. - Ale nie tylko nasz produkt został doceniony, a to świadczy o tym, że mleczarstwo w Kujawsko-Pomorskiem stoi na wysokim poziomie.
"Za Wyróżniającą Jakość" nagrodzono m.in. OSM CUIAVIA Inowrocław (za masło ekstra) oraz OSM Łowicz (za serniczek "Toruński") i firmę EUROHANSA Toruń (za wsad "Śliwka w czekoladzie", w grupie wsadów owocowych i dodatków do żywności).