Toruńscy motocykliści ze zdumieniem patrzą na plakaty promujące policyjną akcję "Użyj wyobraźni". Co znajduje się na plakacie? Warzywo mknące na motocyklu, a obok hasło: Idzie wiosna, będą warzywa.
Motocykliści mówią, że każdą akcję namawiającą do bezpiecznej jazdy popierają, jednak ta, ma rażącą formę. - Jestem zdegustowany patrząc na ten plakat - mówi Jarosław Szczeblewski, motocyklista z ponad 30-letnim stażem.
- Zdajemy sobie sprawę z tego, że opinie na temat plakatu mogą być różne - mówi podkom. Krzysztof Złotnicki z drogówki, który jest koordynatorem akcji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dodajmy tylko, że w ubiegłym roku doszło w Toruniu do 16 wypadków z udziałem motocyklistów. W tym roku były już dwa wypadki śmiertelne.
Jak może się czuc zdegustowany,napewno nieraz jechał 182 do ''Zakopanego'',i jeszcze głąb kapuściany mruczy pod nosem.Niech popatrzy na to z boku co ci deb***e robią na tych motorach,to zrozumie czemu już tak dobitnie policja prowadzi tą akcje.
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl