Wda Solenis Świecie triumfuje we Wrocław Trophy U-13!!!

Młodzicy Wdy na podium we Wrocławiu
Młodzicy Wdy na podium we Wrocławiu Facebook Wda Solenis Świecie 2003
Młodzicy Wdy Solenis Świecie w niedzielę potwierdzili wysoką formę. Dwa kolejne zwycięstwa zapewniły im triumf w całym turnieju trzynastolatków Wrocław Trophy.

W półfinale Wda pokonała drużynę ze Słowacji ObFZ Nitra 2:1 (1:0). Bramki strzelili Mikołaj Rusak i Jacek Kułakowski (z rzutu wolnego). MVP meczu wybrano Tymoteusz Majka.
W drugim spotkaniu półfinałowym AP Kotwica Kołobrzeg wygrała z estońskim FC Helios Tartu 2:0.

Zatopili Kotwicę

Finał między zespołami ze Świecia miał dwa oblicza. W 1. połowie dominowali gracze z Zachodniopomorskiego, którzy wypracowali sobie 3-4 świetne okazje. Na szczęście ich nie wykorzystali. Po przerwie do głosu doszli podopieczni Damiana Ejankowskiego. Ostatecznie Wda pokonała AP Kotwica Kołobrzeg 3:0 (0:0). Dwa gole strzelił Tymoteusz Majka, a jednego Jakub Barański. MVP meczu po raz kolejny został wybrany Tymoteusz Majka.
W meczu o 3. miejsce ObFZ Nitra pokonał FC Helios Tartu 2:1.