Wda Świecie rozgromiła Noteć Łabiszyn

Piłkarze Noteci (w kamizelkach) starali się, ale nie uniknęli wysokiej porażki w Świeciu Sławomir Wojciechowski
Drugie zwycięstwo w tym roku odniosła Wda Świecie. Dziś pokonała Noteć Łabiszyn 7:0.

Wda Świecie - Noteć Łabiszyn

Wda Świecie - Noteć Łabiszyn 7:0 (3:0)
Bramki: Fabian Chabowski 3 (32,67,88), Paweł Ettinger (10 - głową), Damian Szczukowski (15), Bartosz Czerwiński (55), Radosław Kanik (64).
Wda: Zapała - Szczukowski (46. Kanik), Sulowski, Ettinger, Plewa - Wenerski, Subkowski (55. Jaśniewski) - Olszewski (46. Maliszewski), Czerwiński, Chabowski - Mik (55. Kardas).
Noteć: Kubiak - Żurawski, Woźniak, Skonieczka, Kowalski - Malerowicz, Głodek, Mucha, Tykwiński, Szalkowski - Gargulski. Na zmiany weszli: Walczak, Wąsikowski, Suszek, Mazurkiewicz.

Wda ma patent na czwartoligowców. Tydzień temu rozgromiła Chełminiankę 7:0. W sobotę w takim stosunku odprawiła Noteć Łabiszyn. Wynik odzwierciedla wydarzenia na boisku. Rywale przez 90. minut oddali tylko jeden groźny strzał w światło bramki oraz trzy obok lub nad bramką. W świeckim zespole po raz kolejny ze znakomitej strony pokazał się junior młodszy Fabian Chabowski, który strzelił trzy gole i zaliczył asystę. On też wywalczył rzut rożnym, po którym pierwszą bramkę strzelił Paweł Ettinger.
Na początku 2. połowy czerwoną kartkę otrzymał Piotr Mucha (za krytykowanie decyzji arbitrów). Noteć jednak nie kończyła spotkania w "10", bo trenerzy Wdy sami zaproponowali, by na boisko wszedł rezerwowy gracz.