https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wierszyki, co łamią języki w Radziejowie [zdjęcia]

Wierszyki łamiące języki to tytuł Powiatowego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego, ogłoszonego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie.Eliminacje w gminie Dobre odbyły się w czytelni biblioteki. Wzięły w nich udział dzieci z klas zerowych Publicznego Przedszkola w Dobrem oraz ze Szkół Podstawowych z Krzywosądzy i Byczyny.Przed nami konkurs powiatowy, a zaprezentują się na nim: Olaf Makuch, Szymon Lewandowski, Zuzanna Wadas, Monika Orzechowska oraz Lucyna Gąsiorowska. Połamania języka!
Wierszyki łamiące języki to tytuł Powiatowego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego, ogłoszonego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie.Eliminacje w gminie Dobre odbyły się w czytelni biblioteki. Wzięły w nich udział dzieci z klas zerowych Publicznego Przedszkola w Dobrem oraz ze Szkół Podstawowych z Krzywosądzy i Byczyny.Przed nami konkurs powiatowy, a zaprezentują się na nim: Olaf Makuch, Szymon Lewandowski, Zuzanna Wadas, Monika Orzechowska oraz Lucyna Gąsiorowska. Połamania języka! Jolanta Młodecka
Wierszyki łamiące języki to tytuł Powiatowego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego, ogłoszonego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie.

Eliminacje w gminie Dobre odbyły się w czytelni biblioteki. Wzięły w nich udział dzieci z klas zerowych Publicznego Przedszkola w Dobrem oraz ze Szkół Podstawowych z Krzywosądzy i Byczyny.

Przed nami konkurs powiatowy, a zaprezentują się na nim: Olaf Makuch, Szymon Lewandowski, Zuzanna Wadas, Monika Orzechowska oraz Lucyna Gąsiorowska.

Połamania języka!

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska