Włocławek 054 232-22-22

  Włocławek 054 232-22-22

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Coraz wcześniej...


  ... robi się ciemno na dworze. Zauważyłem, że wielu kierowców jeżdżących po Włocławku ma fatalnie ustawione światła w swoich autach. Dziwię się, że podczas badania technicznego takie nieprawidłowości nie są wychwytywane.


  Cieszy mnie, że...


  ... Włocławek wreszcie skorzysta na wejściu Polski do Unii Eu-ropejskiej. Mam nadzieję, że pieniądze, które nam przyznano, nie zostaną zmarnowane tylko dlatego, że ktoś nie dotrzyma terminu lub inwestycja zostanie wykonana niezgodnie z projektem.


  Jestem pod wrażeniem...


  ... tempa prac na budowie obwodnicy Kowala. Pamiętając kłopoty z oddaniem kawałka alei Królowej Jadwigi we Włocławku nie dowierzałem, że w Kowalu nowa trasa zostanie zbudowana w dziewięć miesięcy. Okazuje się, że gdy do roboty zabiera się porządna firma, to można szybko i sprawnie wybudować nową drogę.


  Naprzeciwko sklepu...


  ... "Polo Market" przy ulicy Piekarskiej we Włocławku przygotowywany jest teren pod budowę. Na chodniku przed siatką ogrodzeniową jest jednak straszliwy śmietnik. Nie wiem, kto powinien sprzątnąć śmieci, ale trzeba to zrobić, bo widok jest fatalny.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  To warto zobaczyć

  Wideo