Wójt gminy Lisewo jedzie do swoich

  Wójt gminy Lisewo jedzie do swoich ludzi. Podyskutować

  Monika Smól

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zebrania wiejskie - sprawozdawczych w sołectwach gminy Lisewo rozpoczynają się właśnie dziś. Wójt Jakub Kochowicz zaplanował ich aż osiemnaście.
  Wójt Jakub Kochowicz rozpoczyna cykl zebrań wiejskich

  Wójt Jakub Kochowicz rozpoczyna cykl zebrań wiejskich ©Nadesłane UG Lisewo

  Co roku pierwszy w gminie Lisewo chwali mieszkańców za frekwencję na zebraniach. Teraz także liczy na spotkania z liczną grupa w każdym z sołectw.

  W Chełmnie stworzyli miejsce, w którym pomogą chorym psychicznie

  Cykl corocznych spotkań z mieszkańcami rozpocznie się dziś w Malankowie, w świetlicy wiejskiej, o godz. 17. Półtora godziny później wójt będzie już w świetlicy w Chrustach.

  Także na wtorek Jakub Kochowicz zaplanował dwa zebrania: o godz. 17 w świetlicy w Piątkowie, o godz. 18.30 - w Krajęcinie.

  W tym tygodniu wójt spotka się jeszcze z mieszkańcami czterech sołectw. W środę będzie gościł w świetlicach w Linowcu (godz. 17) i Pniewitem (godz. 18.30), a w czwartek - w Krusnie (godz. 17, szkoła podstawowa) i w Wierzbowie (godz. 18.30, świetlica).

  Kolejne zebrania włodarz zaplanował na 14 marca. Wówczas spotka się z mieszkańcami Kornatowa (godz. 17, świetlica) i Lipienka (godz. 18.30, świetlica). Dzień później będzie w Remizie OSP w Drzonowie, gdzie o godz. 17 będzie gotowy do rozmów o problemach tego sołectwa. Stamtąd, na godz. 18.30 stawi się w świetlicy w Strucfoniu. W świetlicach w Bartlewie (godz. 17) i Błachcie (godz. 18.30) zastaniecie wójta w kolejnym tygodniu - 19 marca.

  Ostatnie zebrania odbędą się 20 marca - w świetlicy w Błach-cie (godz. 17) i w Restauracji GS Nad Stawem w Lisewie (godz. 18.30) oraz 21 marca - w świetlicy wiejskiej w Tytlewie - najpierw dla mieszkańców Kamlarek (godz. 17), potem dla tytlewian (godz. 18.30).


  Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju [22.02.2018]

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018