https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory samorządowe - Radzyń Chełmiński. Bez zmiany warty

(dxc)
Krzysztof Chodubski będzie rządził Radzyniem Chełmińskim już piątą kadencję.
Krzysztof Chodubski będzie rządził Radzyniem Chełmińskim już piątą kadencję. sxc.hu
Obecny burmistrz Krzysztof Chodubski zdobył 53,5 proc. głosów. Jak wypadli inni kandydaci?

- Dziękuję mieszkańcom za zaufanie. Wezmę pod uwagę wszystkie sugestie i opinie, które pojawiły się w trakcie kampanii wyborczej - podkreśla Krzysztof Chodubski, który miastem i gminą Radzyń Chełm. będzie rządził już piątą kadencję.

Oto wyniki:

Krzysztof Chodubski - 53,5 proc.
Maciej Góral - 20,7
Tomasz Nadworny - 13,8
Jarosław Poznański - 11,9

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Sławcio
Więc nie wińmy komisji tylko wyborców tych którzy głosowali w taki a nie inny sposób i tych którzy wszystko mieli w du*** i nie przyszli głosować.
S
Sławcio
Taki wynik wyborów to raczej zawdzięczać możemy kilku osobom:
1)Burmistrz:
- opowiadanie głupot o zwolnieniach pracowników UG przez nowego burmistrza,
-obiecanki różnych rzeczy ludziom,
-zatrudnienia ludzi z dawnych PGR-ów na okres przedwyborczy,
2)Siemia*****i- pracownicy mieli przykaz oddania głosu na obecnego burmistrza i jego świtę bo w przeciwnym razie straca robotę;
3)Przewodniczący Rady i radni(nie wszyscy , tylko przydupasy)- opowiadanie głupot o kontrkandydatach burmistrza,namawianie swoich rodzin i znajomych do głosowania na Burmistrza i znowu jego świtę .

Trzeba jeszcze dodać o kasie którą burmistrz dawał( poza urzędem-z kieszeni) ludziom na tzw.węgiel .
Jak zliczymy wszystkich tych którzy maja interes w tym aby Chodubski w dalszym ciągu był burmistrzem , tych zastraszonych i przekupionych to co sie dziwić że wynik jest taki a nie inny.
k
kazimiera
Żona i kochanka przy jednym stołem a może w łóżku i popiera to kościół o zgrozo
D
DeGie
W dniu 17.11.2014 o 15:17, brak napisał:

Co się dziwić skoro w komisji zasiadali sami jego ludzie, dziwne,że do Rady też powchodzili sami jego zwierzchnicy..

 

O jakiej komisji piszesz ? Obrażasz w ten sposób członków wszystkich komisji wyborczych w Polsce, a w dodatku piszesz głupoty.

o
olo

nadal będzie tak jak jest, wycieczki, zjazdy i bale!!!!

b
brak

Co się dziwić skoro w komisji zasiadali sami jego ludzie, dziwne,że do Rady też powchodzili sami jego zwierzchnicy..

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska