Wyniki 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej - grupa II [14/15 października 2017]

Marcin Gołembiewski
Wojciech Alabrudziński
Kolejny raz sypnęło niespodziankami. W Kruszwicy przegrał lider z Gniewkowa o czym zadecydowała końcówka. W ostatniej minucie Gopło objęło prowadzenie, goście chcieli wyrównać, jednak to piłkarze z Kruszwicy strzelili trzeciego gola.

WYNIKI NA ŻYWO 5. LIGI GRUPA II - TUTAJ

Gniewkowianie utrzymali prowadzenie choć przewaga nad rywalami zmalała. Start wyprzedzają lepszym bilansem bramkowym. Zespół radziejowski jako jedyny jest bez porażki.

Serię porażek przerwał Łokietek. Rozpoczęło się od trafienia Radosława Popielińskiego. Goście po przerwie wyrównali, jednak Billy Abbott zapewnił gospodarzom wygraną.

Na własne życzenie punkty stracił Zdrój. Na początku drugiej odsłony prowadził z Szubinianką 2:0, by w minutę roztrwonić przewagę. Odzyskał ją po golu Łukasza Wituckiego i wydawało się, że nie będzie miał problemów zwłaszcza, że drugą żółtą kartkę zobaczył Dariusz Chojnacki. Goście mimo osłabienia wyrównali i utrzymali korzystny wynik.

Nie było to jedyne spotkanie, które zespoły kończyły w niepełnych składach. W Lubieniu gospodarze całą drugą połowę grali w osłabieniu, jednak rywal tego nie wykorzystał. Inaczej było w Baruchowie, gdzie Piast prowadził. Sytuacja uległa zmianie w 58. min. (druga żółta kartka Marka Baranowskiego), co gospodarze szybko wykorzystali.

Strzelcy bramek w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej". E-wydanie na plus.pomorska.pl

Wideo. Włocłavia Włocławek - GKS Baruchowo 1:2 (1:0) - bramki