Szefowie, którzy chcą przyłączyć się do rywalizacji, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy. Znajdują się w nim pytania, dotyczące między innymi liczby pracowników firmy, którzy mają ponad 50 lat.
Chcemy również dowiedzieć się, czy w ostatnich latach mogli oni uczestniczyć w szkoleniach, umożliwiających podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz korzystali z elastycznych form zatrudnienia. Interesuje nas także czy pracodawca dba o warunki socjalne załogi.
Na zgłoszenia będziemy czekać do 15 lutego przyszłego roku. Mogą je przysyłać przedsiębiorcy z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Wyniki plebiscytu ogłosimy w marcu, podczas bankietu. Laureaci otrzymają okolicznościowe dyplomy oraz zyskają prawo do posługiwania się zdobytym tytułem. Poza tym będą promowani w publikacjach "Gazety Pomorskiej" oraz na internetowych stronach wydawnictwa.
Jeśli mają państwo pytania na temat plebiscytu, prosimy o telefon pod numerem: 52 32 63 113. Czekamy również na e-maile: [email protected].[b] [/b]
