Podczas jubileuszowych X Zaduszek Jazzowych zagra w Sadkach Kamil Piotrowicz Sextet. Impreza już w sobotę w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Administracji.
Kamila Piotrowicz to wybitny polski pianista nominowany do nagrody „Fryderyk 2019”. W Sadkach wystąpi razem z Kubą Więcek (saksofon altowy), Piotrem Chęckim (saksofon tenorowy oraz barytonowy), Emilem Miszkiem (trąbka), Andrzejem Święsem (kontrabas) i Krzysztofem Szmańdą (perkusja, wibrafon).
Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]
Sobotni koncert rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19.02. Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Kulturalne Gminy Sadki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach. Partnerami: Gmina Sadki, Starostwo Powiatowe w Nakle i Restauracja Rarytas w Sadkach. Wstęp wolny.
