MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Z ciechocińskiej pracowni do galerii w Bydgoszczy [zdjęcia]

Grupa młodych plastyków z Pracowni Rysunku i Malarstwa prof. Pawła Lewandowskiego Palle przy Miejskim Centrum Kultury  w Ciechocinku wzięła udział w uroczystym wernisażu z okazji 70 urodzin i 45 lat pracy artystycznej Andrzeja Klimczaka - Dobrzanieckiego w Miejskiej Galerii Biura Wystaw Artystycznych w Bydgoszczy.Prócz prac Jubilata pokazano tam kilkadziesiąt prac artystów profesjonalnych, inspirowanych twórczością zasłużonego artysty, oraz 42 prace, które powstały w ciechocińskiej pracowni. Stworzyli je młodzi adepci sztuki w wieku od kilku do kilkunastu lat. Ich prace także inspirowane  były twórczością Andrzeja Klimczaka - Dobrzenieckiego. Fot. Aldona Nocna  Mali artyści czytają swoje nazwiska zamieszczone w katalogu wystawy w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy.
Grupa młodych plastyków z Pracowni Rysunku i Malarstwa prof. Pawła Lewandowskiego Palle przy Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku wzięła udział w uroczystym wernisażu z okazji 70 urodzin i 45 lat pracy artystycznej Andrzeja Klimczaka - Dobrzanieckiego w Miejskiej Galerii Biura Wystaw Artystycznych w Bydgoszczy.Prócz prac Jubilata pokazano tam kilkadziesiąt prac artystów profesjonalnych, inspirowanych twórczością zasłużonego artysty, oraz 42 prace, które powstały w ciechocińskiej pracowni. Stworzyli je młodzi adepci sztuki w wieku od kilku do kilkunastu lat. Ich prace także inspirowane były twórczością Andrzeja Klimczaka - Dobrzenieckiego. Fot. Aldona Nocna Mali artyści czytają swoje nazwiska zamieszczone w katalogu wystawy w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy. Aldona Nocna
Grupa młodych plastyków z Pracowni Rysunku i Malarstwa prof. Pawła Lewandowskiego Palle przy Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku wzięła udział w uroczystym wernisażu z okazji 70 urodzin i 45 lat pracy artystycznej Andrzeja Klimczaka.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska